رویداد استارتاپ ویکند گردشگری، پس از سه روز نفس‌گیر و جذاب

در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به کار خود پایان داد.

سومین رویداد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با عنوان کسب و کارت را ” شروع کن”با رویکرد گردشگری با مشارکت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده کارآفرینی، گروه دانشگاهی کارآفرینان ایده تا اجرا ” اسپارک”  و با رویکرد کسب وکار های گردشگری و محوریت توسعه پایدار در تاریخ 19 الی 21 مهر ماه 1396 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد. مراسم افتتاحیه این رویداد در تاریخ 19 مهر ماه از ساعت 16:45 با حضور علاقه مندان این حوزه، اساتید، دانشجویان و مدیران، کارآفرینان و رهبران کسب وکار های گردشگری و حامیان رویداد اعم از بانک گردشگری، صندوق کارآفرینی امید، گروه دی ان ای یونیون، گروه رزور آنلاین عکاس کادرو، پارک و علم وفناوری دانشگاه تهران، دهکده تفریحی-توریستی گنجنامه همدان و سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، مرکز رشد جهاد دانشگاهی در محل پارک علم وفناوری دانشگاه تهران آغاز گردید.در این مراسم دکترمحمد رضا زالی رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، مریم برنجی رئیس اداره تبلیغات و روابط عمومی بانک گردشگری، دکتر جلیل خاوندکار استاد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ومدیر مرکز رشد و پارک علم و فناوری استان زنجان، مهندس جعفری معاون مرکز کارآفرینی پارک علم وفناوری دانشگاه تهران، مهندس ترابیان کارآفرین برتر حوزه گردشگری، موسس، طراح، سرمایه گذار و مجری دهکده تفریحی-توریستی گنجنامه همدان و مهندس زردبانی مدیر عامل شرکت پتروشیمی باختر سخنرانی کردند.

پتانسیل بالای کشور ایران در وجود فرصت های کارآفرینانه به خصوص در صنعت گردشگری، لزوم توجه به تجاری سازی ایده ها و فکر های جدید، اهمیت توجه به حوزه گردشگری خلاق، تیم سازی و استفاده از منابع و امکانات موجود در کشور برای کارآفرینی از جمله مواردی بود که سخنرانان بر آن تاکید کردند.

در روز اول این رویداد 54 ایده توسط شرکت کنندگان ارایه  شد که از بین آنها 11 ایده برتر، انتخاب شد.

در روز دوم و سوم شرکت کنندگان در دانشکده کارآفرینی با تشکیل 11 تیم کسب و کاری بر اساس ایده های منتخب وحضور در کارگاههای مختلف در حوزه کسب و کار  با هم به رقابت پرداختند.

مراسم اختتامیه  با سخنرانی دکتر پاشا پور نیکو  مدیرعامل گروه دی ان ای یونیون و حسین بختیاری ( مدیر امور پارک ها و مراکز رشد جهاد دانشگاهی) ادامه یافت.درعصر روز سوم این مراسم از حامیان برگزاری رویداد، بانک گردشگری، گروه دی ان ای یونیون، صندوق کارآفرینی امید، جهاد دانشگاهی، همچنین از تیم داوری رویداد آقایان توحید علی اشرفی، اشکان بروج، دکتر رضا محمد کاظمی، جمشید الموتی و خانم ها قربانی و مدد پور و مربیان تیم ها خانم کتایون سپهری، جناب آقایان توانا عسگری، مولایی نسب، آرمان فاطمی، توحید قهرمانی، علیرضا جعفری، منصور خضرایی منش، شروین مشایخ، منصور میرطاهری، مسیح مقدم تقدیر شد.

در ادامه بعد از تقدیر از تیم اجرایی رویداد، تیم های برتر بعد از ارائه نهایی، با نظر داوران رویداد به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند.

رتبه اول : تيم ” ماي كرديت”

رتبه دوم:  تيم ” بوم گشت”

رتبه سوم: تيم ” آي ليدر”

 و تیم های برگزیده این رویداد

رتبه چهارم: تيم ” گردشگري سلامت”

رتبه پنجم: تيم ” ون تور”

برنامه رویداد

افرادی که در کسب و کار مهارت دارند، کسانی هستند که با مفاهیم کسب و کار آشنا هستند و می‌خواهند نقش‌هایی مانند بازاریابی، توسعه طرح تجاری، رهبری گروه، روابط عمومی، تهیه مدارک و اسنادسازی را بر عهده داشته باشند.

کسانی که تخصص فنی در برنامه‌نویسی و شبکه دارند. نقش‌هایی مانند برنامه‌نویس Back-end و Front-end، توسعه نرم‌افزارهای موبایل و نرم‌افزارهای وب بانک‌های اطلاعاتی برای افراد فنی است. افرادی که با مفاهیمی مانند MySQL, SQL,HTML,CSS, iOS, Android,
PHP,.Net, Ajax, Mobile Web و‌… آشنایی دارند.

شرکت‌کنندگانی که در دسته طراح قرار می‌گیرند طراحان خوبی هستند. طراحی لوگو، آیکون‌ها، تصاویر و طراحی گرافیکی سایت از نقش‌هایی است که این افراد در برنامه استارت‌آپ ویکند ایفا می‌کنند. افرادی که با مفاهیمی مانند UI/UX, Photoshop, Corel و … آشنا هستند می‌توانند در تیم‌ها نقش طراح را داشته باشند.

افرادی که علاقمند به حوزه گردشگری هستن ،کسب و کار گردشگری دارند ، افرادی که دارای ایده های بکر برای راه اندازی ی کسب و کار در حوزه گردشگری هستند.

سخنرانان

دکتر محمدرضا زالی

ریاست محترم دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

دکتر جلیل خاوندکار

دکتر خاوندکار پایه‌گذار و مدیر مرکز رشد و پارک علم و فناوری استان زنجان استاد مدعو دانشگاه تهران، دانشگاه علوم اقتصادی ایران و مشاور پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا  و به‌عنوان ارزیاب علمی جشنواره فارابی، جشنواره ملی حرکت، مجله نامه آموزش عالی، عضو کمیته مشاوران نشریه رشد و فناوری و عضو اصلی هیأت مدیریه انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد کشور فعالیت کرده و در سطح بین‌المللی به‌عنوان متخصص فناوری و عضو نقشه راهبری دانش جهانی در آکادمی علوم تاجیکستان، کمیته علم و فناوری کشورهای اسلامی مستقر در پاکستان، فرهنگستان علوم جمهوری‌اسلامی ایران، دانشگاه‌های آسیایی و اروپایی سخنرانی داشته و آثارش در سال 89 به‌عنوان کتاب شایسته تقدیر دانشجویی و در سال 87 به‌عنوان دستاورد نمونه فرهنگی سی‌ساله وزارت علم، تحقیقات و فناوری رونمایی شده و جایزه، لوح تقدیر و تندیس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را برای پژوهشگر نمونه حوزه ICT در سال 1385 دریافت کرده است.

مهندس احمدی

نایب رییس هیات مدیره مگا مال

مهندس جمیلی

رهبر کارافرین و بنیانگذار گروه معدنی صنعتی زرین

اصغر نوراله زاده

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید

عباس برزگر

گارآفرین گردشگری

ناصر پاشاپور نیکو

رهبر كارآفرين

مدیر عامل گروه dnaunion(گروهی از 14 شرکت‌ تخصصی در حوزه بازاریابی و تبلیغات)
• دارنده نشان عالی رهبر کارآفرین اقتصادی در صنعت تبلیغات (1395)
• دارنده مقام مدیر برتر در حوزه تبلیغات (1395)
• دکترای مدیریت از دانشگاه United International Business School بلژیک
• کارشناسی ارشد MBA دانشگاه صنعتی شریف

داوران

توحید علی اشرفی

مدیر مارکتینگ علی بابا

فارغ التحصیل مهندسی پلیمر از پلی تکنیک تهران و MBA از سازمان مدیریت صنعتی هست. او سال ها در حوزه بازاریابی و برندینگ تجربیات شخصی و سازمانی کسب کرده و هم اکنون مدیر بازاریابی و عضو هیات مدیره شرکت سفرهای علی بابا، صاحب امتیاز وب سایت های alibaba.ir و jabama.ir می باشد. توحید معتقد است که با استفاده از دانش بازاریابی و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ می توان رشد استارتاپ ها را تسریع کرده و با توسعه سهم بازار، آنها را برای بنیان گذارانشان سودآورتر و برای سرمایه گذاران جذاب تر ساخت. وی از داوران رویداد هکاتریپ شیراز و استارتاپ تریپ اصفهان بوده است

سید جهانگیر آقازاده

ازبنیانگذاران استارت آپ ویکند در ایران، کارآفرین در حوزه فناوری، مشاور سرمایه گذاری، مدرس دانشگاه

سادينا آبائي

مشاور عالی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات · موسس و مدیرعامل شرکت سیمرغ سامانه به مدت پانزده سال · موسس و مدیرعامل مرکز تحقیق و توسعه شبکه آسیا به مدت چهار سال · موسس و عضو هیئت مدیره شرکتهای اقماری گروه در کشورهای آمریکا ، انگلیس و ترکیه · موسس شرکت مبنس · عضو اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران · موسس و رئیس هیئت مدیره دوره اول شورای مشترک بازرگانی ایران و اوکراین · عضو هیئت موسس کنسرسیومهای تخصصی شورای بازرگانی ایران و آفریقا · عضو رسمی کمیسیون اقتصاد دیجیتالی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی · نماینده اتاق بازرگانی ایران و همچنین نماینده شرکت مخابرات ایران در اولین اجالس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو اکو · عضو کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران · نماینده سازمان نظام صنفی رایانه در کارگروه ملی گذر به IPv6 و…

خسرو سلجوقي

عضو هيئت عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران

حاج علی محمدی

بنیانگذار مجموعه همیار وردپرس و ژاکت ، فعال در زمینه طراحی وب

اشکان بروج

کارشناس ارشد بازاریابی گردشگری، کارآفرین حوزه گردشگری الکترونیک و توسعه پایدار گردشگری، مشاور و مدرس دانشگاه در حوزه گردشگری و هتل داری، اشکان دوره های تخصصی طبیعت گردی و دوره های کوتاه مدت گردشگری و دیپلم گردشگری از دانشگاه UIB‌ مایورکا اسپانیا و دیپلم هتلداری از دانشگاه UIB‌ مایورکا اسپانیا می باشد. وی
روزنامه نگار حوزه گردشگری و میراث، عکاس خبری عکاس حیات وحش و منظره،  برنامه ریز تورهای ورودی و داخلی و تدریس شناخت صنعت جهانگردی و گردشگری الکترونیک می باشد.

پنل علمي

نادر سيد اميري

نادر سیدامیری استادیار دانشکده کارافرینی دانشگاه تهران می باشد. دکتر سیدامیری دارای تحصیلات دکتری مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران می باشد. همچنین ایشان، پژوهشگر مهمان دانشگاه آلبورگ دانمارک از سال 2012 می باشد. حوزه تحقیقاتی، پژوهشی و اجرایی ایشان متمرکز بر بازاریابی کارآفرینانه و بازاریابی دیجیتال در کسب و کارهای نوپای الکترونیک و گردشگری می باشد. ایشان همچنین مشاور بازاریابی شرکت های کوچک و متوسط در بخش های مختلف می باشد و سیستم های بازاریابی یکپارچه و تحقیقات بازاریابی را برای این گونه کسب و کارها پیاده سازی می کند.

مژگان حسيني

 استاد مدعو دانشكده كارآفريني دانشگاه تهران ، استاديار دانشگاه شهيد بهشتي ، مشاور رئیس هیئت مدیره شرکت ویرا انرژی،مشاور رییس هیئت مدیره و مدیر منابع انسانی صنایع الکترونیک شریف تراشه،مشاور بازاریابی  و مدیر فنی راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی در بازار تهران و…

حميد پاداش

عضو هيات علمي دانشكده كارآفريني دانشگاه تهران
صاحبنظر در حوزه اقتصاد دانش بنيان

رضا محمد کاظمی

رضا محمد کاظمی دانشيار و مدير گروه كسب و كار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران می باشد . وی تا کنون راهنمايي بيش از ١٥ پايان نامه در حوزه گردشگري ومولف کتاب کارآفرینی و گردشگری می باشد

ابراهیمبای سلامی

عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری کشور

مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی هگتا

بزرگترین هلدینگ گردشگری کشور

تسهیلگر

مهران کرمی

مهران دانشجوی دکترا مدیریت کارآفرینی گرایش کسب و کار در دانشگاه تهران ،دارای لیسانس مهندسی کامپیوتر و ارشد مدیریت استراتژیک است و پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه و مدرس دانشگاه تهران است. او نویسنده کتاب کارآفرینی نوآورانه و به عنوان مربی در رویدادهای استارتاپی و کارآفرینی و شتاب دهنده ها فعالیت دارد و مدیر توسعه بازار استارتاپ های بخوان و نیک استارتر و به عنوان مدیر work space استارتاپ لند سریر مشغول است. مهران در این رویداد حضور دارد تا شما را در زمینه ایده پردازی و تجزیه و تحلیل محیط و رقبا و طراحی و تدوین بوم کسب و کار یاری نماید.

منتورها

منصور خضرایی منش

بنیانگذار زورق

کامپیوتر را از عهد پارینه‌سنگی با کمودور 64 و 128 شروع کرد و قدم به قدم با دیسک‌های 3.5 و 5.25 تا Core i7 های امروزی و از Texas Instruments و SPARC تا Intel های حال حاضر پیش آمده است. تحصیلات آکادمیک را در دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد و با احاطه به علم روز انفورماتیک، مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک را نیز آموخت. وی علاوه بر مدیریت، تا‌کنون مشاور و برنامه‌ریز مجموعه‌های متعددی نیز بوده و سامانه‌های بزرگی را طراحی و اجرا کرده است. وارد کردن، بومی‌سازی، نصب و راه‌اندازی موفق فن‌آوری ADSL در ایران، از جمله پروژه‌های مدیریت شده توسط منصور است که با همکاری گروه معدودی از کارشناسان مجرب و دلسوز در بخش خصوصی صورت گرفت. وی تجربه و فراگیری حاصل از سالیان متمادی را در گروه زورق گرد آورده است و تلاش می‌کند تا به کمک دیگر همکارانش وب‌سایت زورق را به بزرگ‌ترین سامانه‌ی رزرواسیون آنلاین خاورمیانه تبدیل کند.

كتايون سپهري

مدیر شتاب‌دهنده و سرمایه‌گذار خطرپذیر منش

لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار، فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره‌وری و فارغ التحصیل دکترای مدیریت اجرایی DBA ، دبیر و عضو هیات مدیره اتاق مدیران زن، مدیر روابط بین‌الملل انجمن زنان کارآفرین، مشاور کانون عالی کارفرمایان بخش خصوصی، کارشناس ارشد سازمان کنفرانس اسلامی و اتاق بازرگانی کشورهای اسلامی، دیپلم رسمی سازمان ملل در توانمندسازی سازمان‌های کارفرمایی ، مشاور و مربی بین‌المللی کارآفرینی، خلاقیت و خلق ایده ، طراح، داور و منتور استارتاپ ویکندها و رویدادهای مختلف ملی و بین‌المللی کارآفرینی جوانان و هم‌بنیان‌گذار استارتاپ XagroBizClinic.

شروين مشايخ

شروین مشایخ طراح تجربه کاربری و مشاور دیجیتال است. او همکاری با آژانس‌های تبلیغاتی مختلفی از جمله داروگ، اشاره، کانون ایران نوین و همچنین آژانس‌های بین المللی Mindhard و Limitlines را درکارنامه خود دارد. عمده فعالیت‌های وی در این سال‌ها به صورت فریلنسری و یا مشاوره بوده و با مجموعه‌هایی همچون مبین نت، ایرانسل، کاله، چرم مشهد، Orient Swiss و Express همکاری داشته است. شروین در کنار کار مشاوره‌ای، به صورت منتور به کسب و کار های نوپا نیز کمک می کند تا به موفقیت برسند.

ارمین جنت خواه

مدیرعامل و موسس شبکه اجتماعی و خبرگزاری ورزشی طرفداری www.tarafdari.com

محسن مولایی نسب

مدیر شتابدهنده پرش

مسیح مقدم

تجربه کاربری – موسس شرکت وب رخ
مسیح سابقه ای ده ساله در توسعۀ وب دارد و طراح و مدرس تجربۀ کاربری و عضو رسمی Interaction Design Foundation است. او علاوه بر سابقۀ درخشان در مدیریت تیم و کارآفرینی، دستی بر هنر و خطاطی نیز دارد. او هم اکنون مشاور UI/UX و مدیر پروژه چند استارتاپ و همچنین موسس شرکت وب رخاست. مسیح لیسانس مهندسی صنایع دارد و مدارک MBA و ITIL اش را طی مدیریتش در شرکت هاست ایران نیز گرفته است. از تمام مهارت هایش که بگذریم، باید با مسیح کار کنید تا طعم واقعی ” تجربۀ تازه ” هنگام کار را بچشید.

توحید قهرمانی

توحید قهرمانی متولد 1367 در تهران. به گفته خودش عاشق وب، اینترنت و بازاریابی اینترنتی است. البته تفریحش هم خبر است و خبرنگاری. او سردبیر رسانه دانش و فناوری کلیک (click.ir) و هم اکنون سردبیر رسانه کارآفرینی اکوسیستم است. همچنین خبرنگار و مشاور جذب مخاطب وب سایت خبری تابناک، مشاور جذب مخاطب وب سایت های سیمرغ، 55 آنلاین، جماران و وب سایت های خبری دیگر است. علاقه خاص او به هم فکری و فعالیت در زمینه فروش و بازاریابی اینترنتی زمینه نگارش کتاب صفر تا صد فروش آنلاین توسط او بود که در سال 1392 پس از سه سال کار بر روی آن، به صورت رایگان در وب منتشرش کرد.

 

مظفر اعتضادی فر

تحصیلات:
کارشناسی ارشد برق-مدیریت انرژی از دانشگاه صنعتی امیر کبیر
کارشناسی برق-قدرت از دانشگاه صنعتی شریف (رتبه 110 کنکور کارشناسی)
مینور مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف (رشته دوم)
فعالیت های پیشین حوزه استارتاپ ها:
اولین و جوانترین مدیر راکت اینترنت آلمان در ایران برای راه اندازی کسب و کارها اینترنتی
مدیر فروش سایت بدوفود
مدیر فروش سایت زودفود (خریداری شده توسط راکت اینترنت)
هم بنیانگذار و مدیر توسعه بازار سایت سفارش آنلاین غذای ریحون (تامین سرمایه توسط سرآوا)
بنیانگذار مجله خبری انگلیسی زبان Energykade در حوزه انرژی و محیط زیست
منتور حوزه توسعه بازار و مارکتینگ

عليرضا جعفري

علیرضا از بنیان گذاران «نواک» است. سرویسی که دسترسی به آثار موسیقی را با حفظ حقوق هنرمندان ممکن کرده. او دانشجوی مهندسی کامپیوتر «شریف» بوده و ارشدش را از «شهید بهشتی» در معماری کامپیوتر گرفته. علاقه او و تجربه های قبلیش به فعالیت های مارکتینگ، او را تبدیل به بازوی اجرایی نواک کرده. او قبلا سرپرست واحد مارکتینگ بین الملل «دانشگاه علوم پزشکی تهران» بوده و از بنیان گذاران «شریف نت»، در دانشگاه صنعتی شریف است. تیم او اولین تیم پذیرش شده در شتابدهنده شریف و شتابدهنده دیموند بوده است. او همچنان همکاری خود را با شتابدهنده شریف و دیموند در مشاوره به تیم های تازه تاسیس حفظ کرده است.

توانا عسكري

مدیر عامل توانا رسانه نوین و هم بنیانگذار اسنت وی
متخصص سوشال مارکتینگ، طراح و ایده پرداز ابزار های دیجیتال مارکتینگ و طراحی کمپین ها بازاریابی دیجیتال، مجری بیش از 300 پروژه وب سایت و انجام سئو بر روی بیش از 7000 عبارت کلیدی. مشاور ده ها پروژه آنلاین، پایه گذار چندین استارتاپ موفق و نا موفق. توانا میگه باید بالا و پایین زیادی رو تجربه کرده باشی که مربی و راهنمای خوبی باشی.

آرمان فاطمی

آرمان فارغ التحصلی مهندسی کامپیوتر و MBA از دانشگاه صنعتی شریف است. او در اولین تجربه استارتآپی اش وبسایت برگه دان را راه اندازی کرد و پس از آن در شرکت آلین (از زیرمجموعه های شرکت حصین) در سمت مدیر فنی مشغول به کار شد، اما پس از دو سال به دلیل علاقه ای که به فضای B2C داشت شرکت آلین را به مقصد شرکت اسنپ ترک کرد و در حال حاضر مدیر CRM شرکت اسنپ است. آرمان علاقه زیادی به کسب و کارهای حوزه IT در ایران و خارج از ایران دارد، همین علاقه باعث شد تا در پایان نامه خود روی رابطه بین سطح کارایی و رضایت مشتریان در بازار جهانی تولید تلفن های هوشمنمد تحقیق کند. موسیقی و عکاسی اصلی ترین تفریحات اوست.

منصور میرطاهری

موسس نخستین مرجع تخصصی اینفوگرافیک فارسی – رئیس هیات مدیره شرکت ایده پردازان به نگار قرن – موسس فروشگاه اینترنتی داده تا دانش (d2k.ir) ، مشاور شرکت همراه اول و مدرس کارگاه های اینفوگرافیک و تکنیک های دیداری سازی داده ها و اطلاعات

تیم برگزاری

فریبا باقری

کارشناسی مهندسی تکنولوژی ای تی ، کارشناس ارشد کارآفرینی فناوری اطلاعات ، دبیر کانون فرهنگی کارآفرینی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ، هیات مدیره گروه کارآفرینان ایده تا اجرا و…

اهورا یعقوبی

کارشناس ارشد کارآفرینی

تيم اجراي روز رويداد

آزيتا بوباني

 آزيتا بوباني فارغ التحصيل كارشناسي ارشد كارآفريني و كارشناسي علوم بانكي و مترجمي زبان انگليسي. كارمند بانك

فرید حسینی

مدیر IT بنیاد عالی نخبگان کارآفرینی ایران

مشاور فضای مجازی روابط عمومی ستاد اقامه نماز کل کشور

کاظم سنجربیگی

کارشناسی ارشد ارتباطات ،کارشناس معاونت پژوهشی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران

سارا داريان

کارشناسی ارشد کارآفرینی ، فناوری اطلاعات – دانشگاه تهران،عضو هیئت مدیره و مدیر بازرگانی شرکت پارسا گستر سازه ، موسس وبسایت نمایاران

عليرضا بخشي

علیرضا بخشی- سابقه 8 سال مدیریت پروژه و  مدیریت دانش و مستندسازی فنی و تجربیات در حوزه ict – متخصص در تدوین بیزینس پلن و بیزینس مدل

مهدي نجاتي

دانشجوي ارشد كارآفريني دانشگاه تهران،موسس مرکز رشد شهید شهریاری

افسانه هجرتي

ریس هیت مدیره شرکت پندار چکاوک برای 3 سال،سردبیر و نگارنده نشریات داخلی پندار چکاوک،مدیر مسول و سردبیر فصلنامه چکاوک نور،مدیرعامل و ریس هیت مدیره موسسه مطالعاتي سیمرغ دیار نور

نرگس جهاني تابش

 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد کارافرینی بین الملل از دانشکده کارافرینی دانشگاه تهران

بنفشه ناجي

لیسانس IT، ارشد کارآفرینی، عضو هیئت مدیره موسسه رهروان نور آریا، مدیر سایت و مجری workshop های مرکز پردازش های سریع پژوهشگاه دانش های بنیادی، مدیر سایت معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت

رضا قيم

لیسانس مکانیک،مدیرعامل شرکت رهروان نور آریا،مدیر داخلی شرکت مشاوران کسری

زكريا پيرخضرانيان

كارشناس ارشد زمين شناسي

حسن عابديني

دانشجوي كارشناس ارشد كارآفريني دانشگاه تهران

فاطمه سادات موسوي

كارشناسي ارشد رشته مديريت كارآفريني

عضو ارشد و دبير بنياد عالي نخبگان كارآفريني ايران

مهدی پاسبان

فعال در حوزه سیستم انرژی های نو (خورشیدی)

فاطمه دولت ابادی

مدیر دپارتمان استارتاپ بنیاد نخبگان کارآفرینی

علی عبدی

مدرس دانشگاه

عضو بنیاد نخبگان کارآفرینی

20

ظرفیت ثبت نام طراح

20

ظرفیت ثبت نام فنی

60

ظرفیت ثبت نام کسب و کار

 • استارت‌آپ ویکند چیست؟

در این رویداد آموزشی مشتاقان کـارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات گرد هم می آیـند تا با اشتراگ گذاری ایـده هایشـان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کـار بپـردازند

 • حتما باید ایده داشته باشیم؟ تیم چطور؟

خیر، شما میتونید در رویداد شرکت کنید و در تیم هایی که برای ایده های منتخب تشکیل میشه، عضو بشید.

 • آیا روی تمام ایده های مطرح شده میشه کار کرد؟

خیر، ایده ها پس از مطرح شدنشون، رای گیری میشن و تعدادی از اون ها انتخاب میشن.

 • بعد از انتخاب ایده و تشکیل تیم، چیکار قراره بکنیم؟

توی مدت دو روز روی کسب و کارتون کار میکنید و بوم کسب و کار رو تکمیل میکنید، بعد در پایان روز سوم مقابل داور ها و سرمایه گذارا، باید از ایده هاتون دفاع کنید.

 • گواهینامه یا مدرک ارایه می گردد؟

بله! گواهینامه معتبر شرکت در رویداد از طرف دانشگاه تهران 😉

 • من نه برنامه نویسی بلدم نه ایده خاصی دارم، میتونم شرکت کنم؟

حتما! میتونید در گروه کسب و کار شرکت کنید.

 • چیزی هم یاد میگیریم؟

قطعا! در طول رویداد، مربیان و منتورهای خیلی خوبی هستند که به شما در قالب کارگاه های آموزشی، و همینطور مشاوره هایی که دارند مطالب تازه ای را یاد خواهید گرفت

 • برای ثبت نام باید شرایط خاصی داشته باشیم؟

نه اصلا! هر آدم خوش فکر و کارآفرینی میتونه توی رویداد شرکت کند.

 • فایده شرکت در رویداد چیست؟

حداقل مزیت شرکت، اجرای ابتدایی و رسیدن به حالت نمایش ایده است. لینک های ارتباطی مفید و پیدا کردن سرمایه گذار و کسب حمایت مراکز شتاب دهنده هم میتوانداز مزایای این رویداد باشد

 • زمان رویداد ؟

از ساعت 16 روز چهارشنبه19 مهر، تا ساعت 21 روز جمعه 21 مهر

 • نحوه ثبت نام  چگونه است؟

از طریق مراجعه به سایت http://sparkk.ir/startup-weekend

حاميان